Партнери

GGI


GERMAN GENETICS INTERNATIONAL

Німецьке товариство з обмеженою відповідальністю «GERMAN GENETICS INTERNATIONAL» займається експортом спермопродукції, ембріонів як у Європі, так і у всьому світі  та  є експортно-маркетинговою компанією провідних німецьких організацій в галузі  розведення великої рогатої худоби. Основним напрямом діяльності є галузь голштинської генетики. Компанія «GGI» пропонує селекціонерам у всьому світі прямий і нескладний доступ до генетичного матеріалу кращих бугаїв-плідників та впровадження новітніх програм по розведенню великої рогатої худоби.
Усіх бугаїв-плідників, генетичний матеріал яких пропонує компанія «GGI», випробувано та оцінено  за системою, що базується на провідному всесвітньому індексі племінної цінності.
Генетичний потенціал биків компанії  «GGI»  відображає високий рівень організації технології  по розведенню великої рогатої худоби – це: висока молочна продуктивність із високим вмістом білку та жиру, хороший екстер’єр, бажана форма вимені, тривалість господарського використання, легкість отелень.
Поряд з широким асортиментом пропозицій генетичного матеріалу для штучного осіменіння, GGI пропонує організаціям сільськогосподарського напрямку у всьому світі професіональний супровід  усіх технологічних процесів, які відповідають рівню міжнародних стандартів.

 

 

Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt

Товариство з обмеженою відповідальністю «Мазовецький Центр розведення тварин»  в  м.Лович є провідною  компанією республіки Польща, яка спеціалізується  в галузях  розведення тварин і наданні послуг у тваринництві господарствам, що працюють в галузях тваринництва таких, як:  велика рогата худоба, свинарство і бджільництво.
Компанія має більш ніж 50-річну традицію розведення тварин та є лідером селекційно-племінного ринку Польщі . «Мазовецький Центр розведення тварин» об’єднує 9 компаній, які забезпечують генетичним матеріалом  більш як 30% селекційно-племінного ринку Польщі. Протягом більше 15 років співпрацює з провідними представниками галузі тваринництва  Німеччини – «Оснабрюк OHG», а останнім часом  Франції – «Genes Diffusione» та США – «Alta Genetics».
Бугаї-плідники компанії «Мазовецький Центр розведення тварин» мають міжнародну оцінку та за її результатами входять до системи «Interbull».
Компанія «Мазовецький Центр розведення тварин» займається продажем генетичного матеріалу у галузі свинарства. Осіменіння свиноматок проводять висококваліфікований персонал компанії з подальшим контролем тварини після осіменіння. Також компанія надає повний спектр послуг по питаннях  годівлі, утримані та селекції у свинарстві.
Лабораторії компанії для виробництва спермопродукції великої рогатої худоби та свиней оснащені новітніми технологіями, що дають можливість зробити повну оцінку якості сперми. Компанія «Мазовецький Центр розведення тварин» працює з провідними інститутами та науково-дослідними центрами у республіці Польща, надає повний супровід технологічних процесів у галузях скотарства, свинарства та бджільництва. Компанія має власний науково-навчальний центр, який готує висококваліфікованих спеціалістів штучного осіменіння  в тваринництві.